Vitalis Wrzosowo na czele stawki GLPS

Podczas III kolejki Gminnej Ligi Piłki Siatkowej mogliśmy obejrzeć mecze drużyn, które znajdują się w swoim bezpośrednim sąsiedztwie i walczą o najlepsze pozycje. I tak mogliśmy być świadkami walk podczas pojedynków, którymi głównymi bohaterami byli:  Zero Skilla Tylko Fart - Lejdis & 1 Boj 0:2 ; Lejdis & 1 Boj - OSP Dygowo 1:2 ; OSP Piotrowice - Vitalis Wrzosowo 2:1. Najlepsi zawodnicy tej kolejk toi:
- Emilia Sielicka - Lejdis & 1 Boj,
- Mateusz Marczyk - OSP Piotrowice,
- Sebastian Karpiński - Vitalis Wrzosowo,
- Jerzy Dymecki - OSP Dygowo
- Maciej Ociepa - Zero Skilla Tylko Fart.
Tegoroczna edycja Gminnej Ligi Piłki Siatkowej jest nie tylko jubileuszowa, ale też bardzo ciekawa i powoli wkraczamy na jej półmetek. Dlatego organizator - Grot Dygowo chciałby zaprosić wszystkich sympatyków na IV kolejkę GLPS, podczas której będzie można obejrzeć i dopingować zespoły. Wyniki tych meczów mogą sporo namieszać w tabeli !
W pierwszym pojedynku zobaczymy zespoły OSP Dygowo i Zero Skilla Tylko Fart - będzie to walka o przybliżenie się do III miejsca dla strażaków, a dla uczniów dygowskich szkół szansa na pierwsze punktów, którzy być może przy odrobinie szczęścia wyprzedzą strażaków? 
Natomiast, jeżeli OSP Dygowo myśli o wejściu na podium muszą wygrać ten mecz za trzy punkty, aby przybliżyć się do Lejdis & 1 Boj, którzy zmierzą się tego dnia z aktualnym liderem tabeli Vitalis Wrzosowo.
W ostatnim meczu kolejki zobaczymy kolejny zastęp strażacki naszej gminy, czyli OSP Piotrowice, zajmujący drugie miejsce w tabeli. Jeżeli strażacy z Piotrowic chcą objąć prowadzenie w lidze, to będą musieli pokonać Zero Skilla Tylko Fart bez straty seta.
Zapraszamy na halę sportową w Dygowie, gdzie możecie oglądać zmagania swoich ulubieńców, już w najbliższą niedzielę!