Panie i Panowie z Grota Dygowo najlepsi w turnieju piłki siatkowej

W hali sportowej szkoły w Dygowie rozegrano 13.  Turniej o Puchar Wójta Gminy Dygowo w Piłce Siatkowej. Tradycyjnie w rozgrywkach wzięły udział zespoły z Gościna, Karlina, Rymania i Dygowa. Tegoroczny Puchar Wójta wywalczyły drużyny Pań i Panów Grota Dygowo. W kategorii  kobiet kolejne miejsca zajęły:II- Viking Rymań, III- Pawlaczki Gościno. Najlepsze zawodniczki to: Grot Dygowo – Emilia Sielicka, Pawlaczki Gościno – Dorota Szostak, Viking Rymań – Anna Soćko. Natomiast w kategorii mężczyzn II miejsce zajął Szejk Karlino, III Pawlaki Gościno i IV Viking Rymań. Najlepsi zawodnicy to: Grot Dygowo – Mateusz Marczak, Viking Rymań -  Maciej Pilewski, Pawlaki Gościno – Andrzej Szostak i Szejk Karlino – Mirosław Spolki. Nagrody wręczali: wójt Grzegorz Starczyk i prezes Grota Grzegorz Markowski. Poniżej zdjęcia z finałowego meczu Grota Dygowo i wręczenia nagród.
Autor zdjęć Marek Kawęcki
Skopiowanie, przerobienie, dalsze rozpowszechnienie fotografii  bez zgody autora stanowiło będzie naruszenie praw autorskich.