ryby skutecznie omijały haczyki zawodników, ale nie to było najważniejsze. Mile spędzony czas w piknikowej i rodzinnej atmosferze oraz wdrażanie najmłodszych adeptów w sztukę wędkowania ,to zasadniczy cel imprezy. Jednakże jak na zawody przystało wyłoniono najlepszych. Zwycięzcą i Mistrzem w wędkowaniu spławikowym w sezonie 2015 został Jan Zabrocki ,któremu złowiony karp o wadze 2,510 kg zapewnił wygraną także w kategorii Największa Ryba. Drugie miejsce zajął Robert Gajdan (0,535 kg) ,a trzecie Jan Galek (0,325 kg). Dla wymienionych zawodników wręczone zostały cenne nagrody rzeczowe , natomiast dla wszystkich dzieci pamiątkowe medale.  Organizatorzy dziękują sponsorom dzięki którym mogły się odbyć zawody : właścicielowi łowiska panu Janowi Szyszce , Staroście Powiatu Kołobrzeskiego Tomaszowi Tamborskiemu , PZW z Dygowa oraz państwu Honoracie i Remigiuszowi Gzyl z Piekarni „Bravo”.