Leśnicy pokonali Grota

Niestety w kolejnym wyjazdowym meczu Grot Dygowo uległ Nadleśnictwu Gościno  3:2 (19:25, 25:18, 25:21, 17:25,  15:10).  Skład Grota: G. Starczyk, A. Zaleski, K. Nejman, K. Niemierzycki, T. Chrom, P. Zoruk, M. Herdzik.  Relacjonuje Grzegorz Starczyk .Nasz zespół pojechał na spotkanie z Nadleśnictwem nie w pełnym składzie, jednak początek spotkanie nie wskazywał na to że będzie aż tak ciężko zdobyć punkty na trudnym boisku w Rymaniu. Pierwszy set pewnie wygrany przez drużynę z Dygowa do 19, jednak w kolejnych dwóch gospodarze zagrali bardzo dobrze w obronie, nasz zespół miał problemy ze skończeniem swoich akcji i dwa kolejne sety wgrali gospodarze. W czwartym secie nasz zespół poprawił swoją grę w ataku, a gospodarze zaczęłi popełniać coraz więcej błędów dzięki czemu nasz zespół wygrał wyraźnie 4 seta. Początek 5 to nasza przewaga jednak nie udało nam się jej długo utrzymać popełniliśmy w tym secie bardzo dużo błędów i ostatecznie to gospodarze wygrali całe spotkanie 3:2. MVP spotkania został wybrany Grzegorz Soćko z drużyny Nadleśnictwa. Od przyszłego tygodnia prawdopodobnie wrócimy już na salę w Dygowie więc liczę że będziemy mogli popracować nad wyeliminowaniem prostych błędów, które ostatnio zbyt często nam się zdarzają.