Koło Gospodyń Wiejskich w Stojkowie zainaugurowało działalność

Koło Gospodyń Wiejskich w Stojkowie zainaugurowało działalność

Na terenie gminy Dygowo rozpoczęło oficjalnie działalność Koło Gospodyń Wiejskich w Stojkowie. To już drugie koło działające na terenie gminy. Panie ze Stojkowa zarejestrowały organizację we wrześniu , ale z inauguracją czekały na oddanie do użytkowania nowej świetlicy w miejscowości. Obecnie koło liczy 11 pań.

W dniu wczorajszym przewodnicząca zarządu koła Małgorzata Głogowska , w obecności wójta Grzegorza Starczyka, przewodniczącego rady gminy Jerzego Leszczyńskiego i mieszkańców przedstawiła cele działalności i zaprezentowała logo. W skład zarządu wchodzą jeszcze Wioletta Kufel i Agnieszka Kubacka.

Po części oficjalnej spotkania był tort okolicznościowy.


Drukuj