Festyn we Wrzosowie. Oczywiście był deszcz

Czego obawiały się Ale Babki z Koła Gospodyń Wiejskich we Wrzosowie przed festynem? Deszczu. Tak , deszcz nas prześladuje – mówiła kilka dni wcześniej Anna Krysztofiak i Monika Kamińska. Doświadczenia poprzednich lat plus prognoza pogody nie wróżyły łaskawej aury. Tak też się stało. Oczywiście był deszcz.  Był deszcz , a po nim słońce. Impreza udała się doskonale.

Były animacje, loteria fantowa  , licytacja w ciemno, stoiska z pysznym jedzeniem przygotowanym przez Koło Gospodyń Wiejskich. Strażacy z OSP Wrzosowo serwowali zupę cygańską i potrawy z grilla oraz lemoniadę. Na festynie obecny był wójt i radni Gminy Dygowo, którzy przekazali 1700 złotych  na nowy sztandar dla jednostki OSP we Wrzosowie. Po godzinie 19.00 rozpoczęła się potańcówka , która trwała do …. .