Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Dygowo

Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Dygowo

W niedzielę 28 sierpnia na kompleksie sportowym w Dygowie rozegrany został wakacyjny turniej o Puchar Wójta Gminy Dygowo ,w którym uczestniczyli najmłodsi miłośnicy piłki nożnej. Ponad 140 zawodników z 7 klubów rywalizowało w kategoriach wiekowych 2012/13 oraz 2014/15. W turnieju udział brały: KS PERŁA Gmina Dygowo -2 zespoły , GKS Bieliki Stare Bielice - 4 zespoły, Szakale Świeszyno - 2 zespoły ,MKP Kotwica Kołobrzeg -2 zespoły , AP Kotwica Kołobrzeg -2 zespoły ,KS Warszawiak Warszawa,  Olimp Gościno.

Tylko połowa turnieju odbyła się w sprzyjających warunkach atmosferycznych. Opady deszczu pokrzyżowały założenia organizacyjne , ale nie złamały ducha rywalizacji. Zawodnicy w strugach deszczu dokończyli rozgrywki.  Zakończenie turnieju, ze względu na utrzymujący się deszcz  odbyło się na szkolnej sali gimnastycznej. Podczas zakończenia turnieju obecny był Wójt Gminy Dygowo ,Grzegorz Starczyk, który wręczył zawodnikom medale i pamiątkowe puchary.


Drukuj