Od ponad trzech lat Klub Sportowy Perła Gmina Dygowo z pasją i zaangażowaniem szkoli dzieci i młodzież z gminy Dygowo w piłce nożnej. Klub, który powstał z myślą o rozwijaniu talentów sportowych oraz propagowaniu zdrowego stylu życia, obecnie prowadzi pięć grup szkoleniowych, w których trenuje łącznie 65 młodych miłośników piłki nożnej.

W nadchodzącym sezonie do istniejących grup dołączy kolejna – starszych trampkarzy. Jak podkreśla trener Łukasz Wiśniewski, to sami zawodnicy zgłosili chęć uczestnictwa w akademii piłkarskiej. To ogromne wyróżnienie i dowód na to, że praca szkółki jest doceniana przez młodzież i daje możliwość rozwijania sportowych pasji. Docenia to również samorząd Gminy Dygowo oraz rodzice dzieci i młodzieży.

Klub Sportowy Perła Gmina Dygowo to miejsce, gdzie młodzi piłkarze mogą realizować swoje marzenia i rozwijać swoje umiejętności pod okiem doświadczonych trenerów.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia materiału wideo, w którym wiceprezes i trener szkółki KS Perła Gmina Dygowo, Łukasz Wiśniewski, opowiada o minionym sezonie oraz planach na przyszłość.