Na kompleksie sportowym w Dygowie odbył się Turniej Piłki Nożnej Skrzatów, w którym udział wzięły drużyny z roczników 2018/2019. Wydarzenie zostało zorganizowane w ramach programu „Sport dla Wszystkich 2024”, współfinansowanego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki. Turniej zgromadził 22 zespoły z całego regionu, tworząc wyjątkową atmosferę sportowej rywalizacji i radości dla młodych adeptów piłki nożnej.

Gości powitał Łukasz Wiśniewski, trener KS Perła Gmina Dygowo, a oficjalnego otwarcia wydarzenia dokonał wójt Gminy Dygowo, Grzegorz Starczyk. Wójt wyraził dumę z wysokiej frekwencji oraz zaangażowania młodych sportowców, ich trenerów i opiekunów.

Turniej stał się doskonałą okazją dla najmłodszych do zaprezentowania swoich umiejętności piłkarskich, a także do czerpania radości z gry w duchu fair play. Mecze były pełne emocji, a młodzi piłkarze wykazali się determinacją i sportową pasją, walcząc o każdy gol z pełnym zaangażowaniem.

Oprócz sportowej rywalizacji, organizatorzy zadbali również o dodatkowe atrakcje dla rodzin i kibiców. Dzieci mogły skorzystać ze zjeżdżalni, a na stoiskach czekały napoje i słodkie przekąski. Rodziny dopingowały najmłodszych zawodników, tworząc wspaniałą atmosferę wspólnego święta sportu.