Tradycyjny opłatek w OSP Czernin

W sobotni wieczór Ochotnicza Straż Pożarna z Czernina zorganizowała tradycyjny rodzinny opłatek dla druhen i druhów jednostki. Wieczerzę rozpoczął prezes Janusz Szpytko. Podkreślił ,że jest to już trzecia wigilia ochotników. Zaznaczył rolę młodzieżówki w przyszłym kontynuowaniu tradycji ,nie tylko wigilijnej. Złożył wszystkim najlepsze życzenia, po czym nastąpiło łamanie się opłatkiem. Na świątecznie udekorowanych stołach rozstawione zostały tradycyjne potrawy. Przy okazji tego spotkania druhna- sołtys Katarzyna Majcher twierdząc ,że na podziękowania każdy czas jest dobry skierowała do obecnego na wieczerzy wójta – Grzegorza Starczyka, ciepłe słowa za pomoc na rzecz budowy nowego chodnika. Następnie dzieci i młodzież dały sceniczny koncert kolęd do którego przyłączyli się wszyscy uczestnicy wigilii.
Autor zdjęć Marek Kawęcki.
Skopiowanie, przerobienie, dalsze rozpowszechnienie fotografii  bez zgody autora stanowiło będzie naruszenie praw autorskich.