Zebranie sprawozdawcze OSP w Czerninie

W remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Czerninie odbyło się zebranie sprawozdawcze zarządu miejscowej jednostki za rok 2016. Zebraniu przewodniczył prezes OSP Czernin  Janusz Szpytko. Zaproszono gości , wśród których byli: wójt Grzegorz Starczyk , przewodniczący rady gminy Artur Wasiewski, kpt Marek Huszla z Komendy Powiatowej  PSP w Kołobrzegu ,przedstawiciele zarządu powiatowego i gminnego ZOSP: Marcin Tekiel , Wojciech Różycki ,Szymon Skiba , Tadeusz Wygaś  i Tomasz Matczak. Sprawozdania z działalności jednostki w roku 2016 odczytali: Janusz Szpytko , Helena Rudzis- Gruchała, Katarzyna Majcher, Dawid Stachowski i Małgorzata Szpytko.  Uprawionych do głosowania 24 członków jednostki jednogłośnie udzieliło zarządowi absolutorium. W trakcie dalszej części zebrania wybrano Mariusza Wereszczyńskiego w miejsce Alicji Łaput ,która złożyła rezygnację do pracy w Zarządzie Gminnym ZOSP. Do pracy kronikarskiej jednostki powołano Natalię Doskocz. Istotne tematy poruszone w czasie zebrania to lekarskie badania okresowe  członków jednostki, remont remizy oraz funkcjonowanie systemu alarmowego.
Autor zdjęć Marek Kawęcki.
Skopiowanie, przerobienie, dalsze rozpowszechnienie fotografii  bez zgody autora stanowiło będzie naruszenie praw autorskich.