Zebranie sprawozdawcze OSP Czernin

Zebranie sprawozdawcze OSP Czernin

W remizie Ochotniczej Staży Pożarnej w Czerninie odbyło się zebranie sprawozdawcze zarządu jednostki za rok 2017.  Przybyłych powitał prezes zarządu dh Janusz Szpytko, a zebranie prowadziła dh Helena Rudzis Gruchała. Wśród zaproszonych byli: wójt Grzegorz Starczyk, przewodniczący rady Artur Wasiewski, przedstawiciele zarządu gminnego

OSP –druhowie Marcin Tekiel i Wojciech Różycki. Ze strony Państwowej Straż Pożarnej obecny był kpt. Krzysztof Gruchała. Zarząd po przedstawieniu sprawozdań i planów na 2018 rok , oraz raporcie komisji rewizyjnej  w drodze głosowania otrzymał jednogłośne absolutorium.  Zebranie było również okazją do wręczenia medali „Za zasługi dla Pożarnictwa. Srebrny medal otrzymał Johannes Reese z zaprzyjaźnionej jednostki straży pożarnej z Niemiec , a dh Mateusz Wereszczyński brązowy.


Foto: Osp Czernin