Udany start strażaków na zawodach FCC w Nadarzynie

W czasie Międzynarodowych Targów Ratownictwa i Bezpieczeństwa Publicznego  w Nadarzynie k. Warszawy ,odbyły się zawody Firefighter Combat Challenge  w których startowali zawodnicy – strażacy z powiatu kołobrzeskiego. Z  Państwowej Straży Pożarnej  w Kołobrzegu Dawid Pluta i Marek Musiał, oraz strażacy-ochotnicy  Bartosz Czekierda z OSP Rusowo i Marcin Tekiel z OSP Dygowo. W klasyfikacji generalnej na 78 sklasyfikowanych  zawodników Dawid Pluta zajął 4 miejsce (1.43.19) , Marek Musiał 7 miejsce (1.47.09), Marcin Tekiel 17 miejsce (2.03.02,Bartek Czekierda  29 miejsce (2.07.72). W klasyfikacji tandemów na 32 zespoły ,Dawid z Markiem zajęli 3 miejsce, a Marcin z Bartkiem 9 miejsce. Była też klasyfikacja OSP w której Marcin zajął  2 miejsce ,a Bartek 3. Wszyscy wymienieni zawodnicy tworzyli sztafetę ,w której zajęli 4 miejsce. Były to pierwsze zawody w tym roku i pierwszy sprawdzian przed następnymi startami. Gratulujemy wyników.