Poważny wypadek drogowy w Pyszce

Przed godziną dwudziestą doszło do poważnego wypadku drogowego w Pyszce na wysokości nowobudowanego parku rozrywki. Kierujący ambulansem transportu sanitarnego jadący od strony Wrzosowa na prostym odcinku zjechał z drogi i uderzył w przydrożne drzewo. Po uderzeniu pojazd obróciło tyłem do kierunku jazdy. Mimo potężnego uderzenia w część samochodu po której siedział kierowca ,prowadzący ocalał. Na miejscu zdarzenia była jednostka OSP z Dygowa , PSP z Kołobrzegu i udzielający pomocy poszkodowanemu zespół Ratownictwa Drogowego. Teren zabezpieczyła policja. Całe zdarzenie miało miejsce w trakcie intensywnych opadów deszczu.
Autor zdjęć Marek Kawęcki.
Skopiowanie, przerobienie, dalsze rozpowszechnienie fotografii  bez zgody autora stanowiło będzie naruszenie praw autorskich.