Premia dla reprezentantów gminy Dygowo za wiedzę pożarniczą

W sali szkoleniowej Państwowej Straży Pożarnej w Kołobrzegu odbyły się   powiatowe eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”. Do rywalizacji przystąpili uczniowie szkół podstawowych ,gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z powiatu kołobrzeskiego. Z gminy Dygowo w turnieju udział brali: Miłosz Dziuba, Grzegorz Głogowski, Kacper Tekiel i Michał Kaliniuk. Zawodnicy musieli się zmierzyć z pisemnymi testami z zakresu pożarnictwa. Najlepsi w swoich kategoriach wiekowych zostali premiowani wyjazdem na turniej szczebla wojewódzkiego do Połczyna Zdroju. Z naszych reprezentantów tego wyróżnienia dostąpił Miłosz Dziuba i Michał Kaliniuk, którzy zajęli pierwsze miejsca w swoich grupach. Nagrody główne ufundowało Starostwo Powiatowe w Kołobrzegu.
Autor zdjęć Marek Kawęcki.
Skopiowanie, przerobienie, dalsze rozpowszechnienie fotografii  bez zgody autora stanowiło będzie naruszenie praw autorskich.