Pęknięty komin przyczyną zadymienia mieszkania we Włościborzu

Do wydobywającego się dymu w mieszkaniu górnej kondygnacji czterorodzinnego budynku we Włościborzu wezwani zostali przed godziną osiemnastą strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Dygowie. Przyczyną zadymienia był pęknięty komin. Spaliny z pieca dolnej kondygnacji wydobywały się w mieszkaniu powyżej. Niezbędne było wygaszenie paleniska i przewietrzenie pomieszczeń.  Strażacy w czasie akcji wykorzystywali aparaty ochrony dróg oddechowych oraz przyrządy służące do pomiaru stężenia dwutlenku węgla  oraz zawartości tlenu. W akcji brała udział również jednostka PSP z Kołobrzegu. Komin został wyłączony z eksploatacji.
Autor zdjęć Marek Kawęcki
Skopiowanie, przerobienie, dalsze rozpowszechnienie fotografii  bez zgody autora stanowiło będzie naruszenie praw autorskich.