Kolejne uszkodzenie rury gazowej w Dygowie

Do kolejnego uszkodzenia rury gazowej przez koparkę doszło w ciągu ulicy Łukowej Dygowie.  Po godzinie 15-tej zastęp OSP w Dygowie został zadysponowany do tego zdarzenia. Można powiedzieć ,że prawie w to somo miejsce i w tych samych okolicznościach ,które miały miejsce 27 marca. Mało tego interweniujące służby były też w podobnym składzie. Na blisko godzinę zamknięta była droga wojewódzka nr 163. Na odcinku około trzystu  metrów od skrzyżowania ,wyznaczono  objazdy dla samochodów osobowych przez ulicę Łukową , a dla samochodów ciężarowych przez drogę wiatrakową od strony Bard. Zdarzenie wymagało ewakuacji mieszkańców z trzech posesji.   Opanowanie wycieku gazu i czynności zabezpieczających przebiegło sprawie, gdyż była to kopia zdarzenia sprzed dwóch tygodni.