Młodzież OSP z gminy Dygowo na zawodach w Siemyślu

W sobotę w Siemyślu odbyły się zawody powiatowe Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych. Gminę Dygowo reprezentowały dziewczęta ze Stojkowa i chłopcy z Dygowa i Wrzosowa. Zawody przeprowadzone były według regulaminu międzynarodowego CTiS. Łącznie w zawodach brało udział 1 drużyn z powiatu kołobrzeskiego. Pierwsze miejsce wśród chłopców zajęła MDP z Dygowa, której wsparcia udzielali druhowie z Czernina i Wrzosowa. Dziewczęta ze Stojkowa zajęły drugie miejsce. Drużyna z Dygowa została również nagrodzona pucharem za najlepszy czas w ćwiczeniu bojowym. Organizatorem zawodów była Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Kołobrzegu  ,Zarząd Powiatowy Związku Ochotniczych Straży Pożarnych w Kołobrzegu oraz Gmina Siemyśl.

Foto:OSP Wrzosowo

Drukuj