Team OSP Dygowo na morderczym torze plaży kołobrzeskiej

Team OSP Dygowo na morderczym torze plaży kołobrzeskiej

W Kołobrzegu ,na plaży przy molo odbyły się dwudniowe zawody strażaków z całej Europy z serii Toughest Firefighter Challenge (TFC). Były to pierwsza w Polsce odsłona zawodów z  torem umiejscowionym na plaży. W zawodach startował  Team OSP Dygowo reprezentowany przez: Angelika Bucka ,Bartosz Czekierda, Marcin Tekiel oraz  OSPWrzosowo: Zofia Wypych –Jączkowska i Przemysław Jączkowski.

 Marcin i Bartosz startowali indywidualnie oraz w tandemie.  Angelika i Marcin oraz  Zofia i Przemek tandem mix. Dla zawodników był to wielki sprawdzian przed następnymi zawodami.

W sprawnym przebiegiem zawodów pomagali członkowie OSP Dygowo, OSP Stojkowo i OSP Czernin. Wykonali Oni  kawał dobrej i ciężkiej pracy.  Za ten trud i zaangażowanie Prezes Gminnego Zarządu OSP Gminy Dygowo  - Marcin Tekiel , za pośrednictwem portalu GminaDygowo.pl  składa serdeczne podziękowania.

 

 


Drukuj