Strażacy z Dygowa mieli pracowity dzień. Poza dystrybucją maseczek ochronnych mieszkańcom gminy ,przekazali wielu instytucjom  środek do dezynfekcji rąk.  Płyn do odkażania podarował strażakom z Dygowa producent tego specyfiku – firma Doris z Mławy.

Obdarowane podmioty:

Państwowa Straż Pożarna w Kołobrzegu

Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie filia Kołobrzeg

Izba przyjęć szpitala w Kołobrzegu

Posterunek Policji w Dygowie

DPS Włościbórz

Stowarzyszenie Senior Piotrowice

OSP Wrzosowo

OSP Czernin

OSP Piotrowice

OSP Stojkowo

OSP Dygowo serdecznie dziękuje firmie DORIS Mława za przekazanie nieodpłatnie środka do dezynfekcji. Podziękowanie strażacy kierują do  od firmy Mirpol z Kołobrzegu ,od  której również nieodpłatnie otrzymali woreczki do pakowania maseczek.

Fot. OSP Dygowo