Młodzież z Dygowa godnie zaprezentowała powiat na zawodach pożarniczych

Młodzież z Dygowa godnie zaprezentowała powiat na zawodach pożarniczych

Na stadionie miejskim w Łobzie odbyły się Wojewódzkie Zawody Sportowo - Pożarnicze Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych. Powiat kołobrzeski reprezentowała Młodzieżowa Drużyna pożarnicza z Dygowa, która zwyciężyła klasyfikacji generalnej.  

1 miejsce - MDP Dygowo 969,7 pkt

2 miejsce - MDP Świeszyno 968,3 pkt

3 miejsce - MDP Świerczyna 961,2 pkt

Zwycięstwo z zawodach wojewódzkich daje drużynie z Dygowa przepustkę do udziału w zawodach ogólnopolskich , gdzie będzie reprezentować województwo zachodniopomorskiego.

Gratulujemy!

Nagrody laureatom i uczestnikom zawodów wręczali miedzy innymi :  Renata Kulik -Starosta Łobeski, Piotr Ćwikła-  Burmistrz Łobza, Mirosław Pender - Zastępca Zachodniopomorskiego Komendanta Państwowej Straży Pożarnej, Marek Kowalski -Prezes Zarządu Oddziału Wojewódzkiego OSP RP.

Fot. FB Powiat Łobeski

 


Drukuj