Zebranie sprawozdawcze OSP Piotrowice

W dniu wczorajszym odbyło się w Piotrowicach  pierwsze tegoroczne spotkanie sprawozdawcze jednostek Ochotniczej Straży Pożarnej z gminy Dygowo. W świetlicy wiejskiej zebrało się 20 druhen i druhów z miejscowej jednostki. Obecni byli goście: z ramienia Gminy Dygowo wójt Grzegorz Starczyk i Emilia Królik podinspektor do spraw OSP oraz st. kpt Tomasz Samborski z Państwowej Straży Pożarnej z Kołobrzegu, Wiceprezes Zarządu Gminnego OSP Wojciech Różycki i sołtyska Piotrowic Monika Zielińska.  Spotkaniu przewodniczył prezes jednostki Łukasz Ćwiek. Sprawozdania z działalności na rok 2016 przedstawiła  sekretarz Katarzyna Kasimierska. Zebrani jednogłośnie udzielili absolutorium Zarządowi.
Autor zdjęć Marek Kawęcki.
Skopiowanie, przerobienie, dalsze rozpowszechnienie fotografii  bez zgody autora stanowiło będzie naruszenie praw autorskich.