Festyn Charytatywny dla Łukasza cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Do Piotrowic przyjechały tłumy ludzi o dobrym sercu, aby wesprzeć akcję! Organizatorzy – Ochotnicza Straż Pożarna i Koło Gospodyń Wiejskich Piotrowiczanki  z Piotrowic, zapewnili uczestnikom wiele atrakcji. Zorganizowano zabawy dla dzieci prowadzone przez Kasię - Animatorkę Czasu Wolnego, warsztaty tworzenia slime'a, malowanie twarzy oraz warkoczyki. Dzieci mogły również skorzystać z przejażdżek gokartami i quadami. Duże zainteresowanie wzbudziła fotobudka 360, na której można było nagrać pamiątkowy film. Niezwykle popularna okazała się również „Wędka szczęścia", dzięki której w ciągu dwóch godzin sprzedano około 600 losów.

Na festynie działały stoiska gastronomiczne prowadzone przez KGW "Ale Babki", KGW "Dąbrówki", Aktywne Charzyno, Sołectwo Kłopotowo, Sołectwo Włościbórz, Coffee Desk Kołobrzeg, KGW Piotrowiczanki, OSP Wrzosowo oraz OSP Piotrowice, które cieszyły się ogromnym powodzeniem i zostały całkowicie wyprzedane. OSP Dygowo przygotowało pokaz symulujący wypadek samochodowy z udziałem osób poszkodowanych, a na miejscu działał również punkt pierwszej pomocy zorganizowany przez grupę PARAMEDIC Kołobrzeg.

Festyn dla Łukasza wsparli również motocykliści z Voyager Club Kołobrzeg oraz lokalna grupa Motoelements Piotrowice, a nie zabrakło również zabytkowych samochodów ze Stowarzyszenia Miłośników Dawnej Motoryzacji z Kołobrzegu. Goście mogli także wysłuchać koncertów Anastazji Violin oraz Izabeli Sokołowskiej -Kot.

Głównym punktem festynu była aukcja, w której towarzyszyły wielkie emocje! Najwyższą kwotą, jaką uzyskano, było 2000 złotych za pobyt w ośrodku wczasowym. Wylicytowany przez Ochotniczą Straż Pożarną w Piotrowicach voucher  przekazano dla Łukasza i jego żony. Łącznie z licytacji udało się zebrać ponad 13 tysięcy złotych! Ze względu na dużą ilość przekazanych fantów na licytację, organizatorzy będą kontynuować akcję online, gdzie będzie można wylicytować wspaniałe nagrody.

W sumie podczas festynu charytatywnego udało się zebrać 39 tysięcy złotych, a akcję wsparł również ksiądz Grzegorz Jagodziński, który przekazał datki od parafian w wysokości 2000 złotych. Razem daje to 41 000 złotych dla Łukasza!

festyn-charytatywny-Piotrowice-Jako organizatorzy festynu pragniemy podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do tej pięknej akcji dla Łukasza! Dziękujemy wszystkim sponsorom, darczyńcom, osobom które przyczyniły się w jakikolwiek sposób w organizację tego wielkiego wydarzenia! Wielkie podziękowania dla Pań i Panów, którzy dzielnie obsługiwali wszystkie stoiska! Pięknie dziękujemy !

Jako organizatorzy jesteśmy w wielkim szoku i nie dowierzaniu co wspólnie udało się Nam zrobić. Jednego jesteśmy pewni, ciężka praca się opłaca ! WIELKIE DZIĘKI!

OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W PIOTROWICACH

KOŁO GOSPODYŃ WIEJSKICH PIOTROWICZANKI W PIOTROWICACH

festyn-w-Piotrowicach-