Na Dzień Strażaka Turniej Przyjaźni w Stojkowie

Na Dzień Strażaka Turniej Przyjaźni w Stojkowie

Ochotnicza Straż Pożarna w Stojkowie zorganizowała  Turniej Przyjaźni  z okazji Dnia Strażaka. Ambicją organizatorów  jest aby impreza odbywała się cyklicznie ,a główne trofeum - Puchar Zarządu OSP Stojkowo - był przechodnią nagrodą w kolejnych latach. Kapryśna pogoda dziś  dopisała i popołudniu w Stojkowie zostały rozegrane mecze turniejowe. Do

budowy więzi ale i rywalizacji stanęły Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze oraz Seniorzy z OSP  z Dygowa i Stojkowa. W sympatycznej atmosferze zostały rozegrane mecze ,które wyłoniły zwycięzcę turnieju – drużynę MDP Stojkowo. Kolejne miejsca zajęli: Seniorzy ze Stojkowa, MDP Dygowo i Seniorzy z Dygowa. Najlepszym bramkarzem turnieju został Piotr Suszczyk,  najlepszym piłkarzem Tomasz Jasiński, a najbardziej aktywną dziewczyną na boisku Natalia Szymańska. Uczestnikiem turnieju był także wójt Grzegorz Starczyk , który jak wiadomo specjalizuje się w innej dyscyplinie, ale nie odmówił uczestnictwa w grze i wspomagał do przerwy drużynę gospodarzy i po przerwie drużynę gości.

Autor zdjęć Marek Kawęcki.
Skopiowanie, przerobienie, dalsze rozpowszechnienie fotografii  bez zgody autora stanowiło będzie naruszenie praw autorskich.