Absolutorium dla zarządu OSP we Wrzosowie

W dniu wczorajszym w remizie –świetlicy we Wrzosowie odbyło się zebranie sprawozdawczo- wyborcze Ochotniczej Straży Pożarnej. Stawili się druhny , druhowie i seniorzy  z miejscowej jednostki. Wśród zaproszonych gości byli Prezes Zarządu Powiatowego ZOSP – Jerzy Bartnik, z-ca dowódcy JRG  PSP z Kołobrzegu- kpt.Tomasz Samborski, wójt Marek Zawadzki , radny powiatowy Grzegorz Starczyk, przewodniczący Artur Wasiewski oraz radni Piotr Krysztofiak i Zbigniew Grzebieniak. Zebranie otworzył prezes OSP Wrzosowo Tomasz Matczak, który dalej przewodniczył obradom. W pierwszej części zebrania przedstawiono sprawozdania finansowe i komisji rewizyjnej. Podsumowano także aktywność strażacką aktywność w 2015 roku. Następnie jednogłośnie udzielono zarządowi absolutorium. Kolejnym punktem zebrania były wybory władz jednostki  oraz  przedstawicieli do Zarządu Oddziału Gminnego oraz delegatów na Zjazd Oddziału Gminnego ZOSP RP.
W skład nowego zarządu wybrano:
Prezes – Tomasz Matczak
Wiceprezes – Robert Surdyk
Naczelnik – Łukasz Martyniec
Sekretarz – Zofia Wypych- Jączkowska
Skarbnik – Aleksandra Klein
Gospodarz – Mateusz Humiennik
Kronikarz – Angelika Ohl
Komisja rewizyjna :
Przewodniczący - Marcin Matczak
Sekretarz – Andrzej Surdyk
Członek –Patrycja Chudziak
Delegaci na Zjazd Oddziału Gminnego:
Zofia Wypych- Jączkowska
Przemysław Jączkowski
Marek Strzałkowski
Michał Łomański
Przedstawiciele do Zarządu Oddziału Gminnego:
Tomasz Matczak
Łukasz Martyniec
Mateusz Humiennik
Zapraszam na zapis wideo z zebrania oraz fotogalerię w której znajduje się rysunek  najmłodszego druha-Mikołaja , który poprosił o umieszczenie jego dzieła na portalu.