Park Rozrywki w Gminie Dygowo- pierwsza odsłona (wizualizacja)

Park Rozrywki w Gminie Dygowo- pierwsza odsłona (wizualizacja)

Wiemy już jak będzie wyglądać park rozrywki w Pyszce. Po raz pierwszy nasz portal prezentuje wizualizację tego obiektu. Pomerania Fun Park będzie największym tego typu parkiem na Pomorzu Zachodnim. Na ponad 30 hektarach cała rodzina będzie mogła spędzić czas na wspólnej zabawie.  Na terenie parku dostępne będą  atrakcje zewnętrzne dostępne sezonowo oraz atrakcje całoroczne ,działające niezależnie od

pogody. Ponadto do dyspozycji gości są dwie restauracje oraz liczne punkty gastronomiczne. Pomerania Fun Park będzie miał także  strefę do organizacji imprez okolicznościowych i koncertów. Zorganizowanych będzie 9 tematycznych stref zabaw m.in.: Wodny świta, Ekstremalna jazda, Z górki na pazurki, Zaczarowany las, Sport i rywalizacja, Maluszkowo, Wioska wikingów i park linowy. Poza tym do dyspozycji gości będzie całoroczna hala zabaw (3000 m2) z kulkami, zjeżdżalniami, trampolinami i innymi atrakcjami oraz  salon gier elektronicznych (ponad 40 urządzeń). Nie zabraknie miejsc plenerowych i bliskiego kontaktu z naturą. Wymienić tu trzeba amfiteatr plenerowy, zalew z kanałami po których można pływać łódkami oraz sztuczna plaża. W załączeniu wizualizacja ( kliknij na obraz aby powiększyć).