Świąteczna atmosfera i... ciężarówka Coca-Coli w parku Pomerania

Świąteczne ciężarówki Coca Coli rozpoczęły odwiedzanie polskich miast i nie tylko. W dniu wczorajszym jedna z ciężarówek była atrakcją parku rozrywki Pomerania w Pyszce. Ponad  sześć tysięcy punktów świetlnych umieszczonych na kultowym samochodzie budziło uśmiech na twarzach dzieci i dorosłych. Świąteczna atmosfera udzielała się

wszystkim. Poza tym dla odwiedzających park czekały atrakcje Coca-Coli typu : personalizacja puszek Coca-Cola, baśniowy Pokój ze Świętym Mikołajem, wirtualna przejażdżka saniami Św. Mikołaja, gifbudka, fabryka upominków i ozdób świątecznych, konkursy, gry i zabawy oraz oferta Pomeranii. Wstęp na teren parku był bezpłatny. Zapraszam na krótki film z wydarzenia.

Autor zdjęć Marek Kawęcki
Skopiowanie, przerobienie, dalsze rozpowszechnienie fotografii  bez zgody autora stanowiło będzie naruszenie praw autorskich.