Pracownicy DPS w Piotrowicach obchodzili Dzień Pracownika Socjalnego

W piątek pracownicy Domu Pomocy Społecznej w Piotrowicach świętowali  Dzień Pracownika Socjalnego. Zarządzające domem Stowarzyszenie na Rzecz Pomocy Ludziom  Niepełnosprawnym i Potrzebującym Opieki ,,Senior” realizuje swoją misję pomocy społecznej już od 1998 roku. Prezes stowarzyszenia Antoni Bernatowicz witając przybyłych na uroczystość pracowników podkreślił ich wkład i zaangażowanie  w realizację codziennych  zadań. Zaznaczył ,że pracownicy to zgrany zespół, są jak rodzina. Przybyli  goście: wicestarosta Helena Rudzis-Gruchała, wójt Grzegorz Starczyk , kierowniczka GOPS w Dygowie Wioleta Dzwolak oraz dyrektorka DPS we Włościborzu Małgorzata Rzepka-Klincewicz złożyli załodze DPs w Piotrowicach najlepsze życzenia.
Autor zdjęć Marek Kawęcki
Skopiowanie, przerobienie, dalsze rozpowszechnienie fotografii  bez zgody autora stanowiło będzie naruszenie praw autorskich.