Prezes "Seniora" wyróżniony statuetką Super! Henryk!

Prezes "Seniora" wyróżniony statuetką Super! Henryk!

Prezes Stowarzyszenia na Rzecz Pomocy Ludziom Niepełnosprawnym i Potrzebującym Opieki "Senior" w Piotrowicach Antoni Bernatowicz, na tegorocznej Gali Sienkiewiczowskiej  został uhonorowany statuetką Super! Henryk! w kategorii Przyjaciel Szkoły. Wyróżnienie przyznaje społeczność szkolna Zespołu Szkół im. Henryka Sienkiewicza w Kołobrzegu. Pan

Antoni od wielu lat współpracuje ze szkołą  i przyznane wyróżnienie „To nagroda będąca wyrazem podziwu, szacunku i sympatii całej sienkiewiczowskiej społeczności. Są tacy ludzie, którzy innym poświęcają nie tylko czas, ale oddają i serce. Potrafią dzielić się z potrzebującymi” ( fragment teksu wyróżnienia). Statuetka Super! Henryk! jest najwyższym szkolnym wyróżnieniem Zespołu Szkół im. Henryka Sienkiewicza przyznawanym podczas ważnych jubileuszów.

Autor zdjęć Marek Kawęcki
Skopiowanie, przerobienie, dalsze rozpowszechnienie fotografii  bez zgody autora stanowiło będzie naruszenie praw autorskich.