Zebranie sprawozdawcze Stowarzyszenia SENIOR

W Domu Pomocy Społecznej w Piotrowicach odbyło się Walne Zgromadzenie Sprawozdawcze  Stowarzyszenia na Rzecz Pomocy Ludziom Niepełnosprawnym i Potrzebującym Opieki „Senior”, za rok 2017. Prezes Antoni Bernatowicz podkreślił ,że działalność zarządu w roku sprawozdawczym skupiała się  na  zabezpieczeniu standardu funkcjonowania

DPS-u ,oraz realizacji kierunków działania wyznaczonych na poprzednim walnym zgromadzeniu. Systematyczne zgłoszenia kandydatów na mieszkańców świadczą o umocnieniu działalności organizacji. Stowarzyszenie jest fundatorem stypendiów  dla uczniów zespołu szkół w Kołobrzegu, udostępnia bazę rehabilitacyjną seniorom z gminy Dygowo, współorganizuje z Gmina Dygowo tradycyjne Bale Seniora i wspiera działalność gminnych organizacji. Działalność Stowarzyszenia to długa lista dokonań, która z każdym rokiem podnosi jakość usług świadczonych podopiecznym. W tym roku przypada 20 lat działalności Stowarzyszenia i 10 lat DPS w Piotrowicach. Aktualny skład zarządu Stowarzyszenia to:
Bernatowicz Antoni           Prezes
Sobański Zdzisław            Wiceprezes