W dniu dzisiejszym ,po raz ostatni w ramach wolontariatu odwiedziły Dom Pomocy Społecznej w  Piotrowicach uczennice klas ósmych ze Szkoły Podstawowej we Wrzosowie oraz Szkoły Podstawowej w Dygowie.

Po rocznej współpracy nadszedł czas na pożegnanie. Dziewczyny po raz ostatni pomagały w organizacji zajęć terapeutycznych, rozmawiały z mieszkańcami i aktywnie uczestniczyły w pracach na terenie Domu.

Na zakończenie czekała na wszystkie wolontariuszki miła niespodzianka przygotowana przez Panią Agatę Szczytowicz- terapeutę zajęciowego w DPS Piotrowice- okolicznościowy tort oraz maskotki w kształcie serduszek- jako symbol dobroci serca i chęci pomocy innym ludziom.

Dyrektor DPS Piotrowice Robert Jaruzel podziękował wolontariuszkom oraz Pani Agacie za całoroczną współpracę oraz życzył powodzenia na dalszym etapie edukacyjnym.

Informacja i zdjacia: DPS Piotrowice