Dzień Kobiet w DPS Piotrowice. Dzień pełen pozytywnych emocji

Dzień Kobiet w DPS Piotrowice. Dzień pełen pozytywnych emocji

8 marca w Domu Pomocy Społecznej w Piotrowicach gościły uczennice Zespołu Szkół nr 2 im. B. III Krzywoustego w Kołobrzegu.

Te młode kobiety, kształcące się w zawodzie fryzjera wraz ze szkolną pedagog Aliną Hajdamowicz z okazji Dnia Kobiet, postanowiły sprawić radość podopiecznym i w profesjonalny sposób zadbać o ich wygląd zewnętrzny.

Weronika, Julia, Zuzanna, Aleksandra, Martyna oraz dwie Joanny, czesały, obcinały, modelowały włosy, kręciły loki, a także malowały paznokcie i robiły piękne makijaże wszystkim chętnym pensjonariuszkom. To był dzień pełen pozytywnych emocji, który sprawił, że na twarzach Pań zagościł uśmiech.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w tą akcję, jesteśmy wdzięczni i doceniamy każdą chęć niesienia pomocy.


Drukuj