Zawodnicy Taekwon-do z Dygowa zdobyli 4 medale

Zawodnicy Taekwon-do z Dygowa zdobyli 4 medale

W minioną sobotę w Nałęczowie w województwie lubelskim odbyły się Mistrzostwa Ogólnopolskie Organizacji  Taekwon-do ITF. W zawodach  z sekcji Dygowo, której trenerem jest Ireneusz Jasiński, brało udział łącznie 7  zawodników:  dziewczynki Pola Dziuba, Maja Zając, Maja Szuberska i Kinga Leonowicz oraz 3 chłopców Kornel Bugajczyk

,Bartosz Anielski i Jakub Dyjak. Rywalizacja odbywała się w konkurencjach: walki light contakt, układy formalne TUL i techniki specjalne. Reprezentanci Gminy Dygowo odnieśli znaczące sukcesy. W układach formalnych złoty medal zdobyli  Maja Szuberska i Kornel Bugajczyk, a Pola Dziuba zdobyła medal brązowy. Bartek Anielski zdobył srebro i wicemistrza Polski w kategorii powyżej 70 kg. W zawodach brało udział 160 zawodników z całej Polski. Gratulujemy.


Drukuj