WKS Rasel podziękował wójtowi

WKS Rasel Dygowo przygotował dla odchodzącego wójta Marka Zawadzkiego pamiątki klubowe. Zarząd klubu- Andrzej Wojciechowski, Wojciech Różycki i Daniel Kukielewski- odwiedził wójta w gabinecie przygotowanym już na przybycie czasowego gospodarza Gminy. Wręczyli wójtowi koszulkę i  spodenki  sygnowane imieniem i nazwiskiem oraz numerem 21. Numer wybrany nieprzypadkowo. 21 to tzw. „oczko” w grze , jest to liczba szczęśliwa, symbolizuje także punkt zwrotny w życiu. Do stroju dołączyli piłkę z podpisami całej drużyny. Gospodarze  Rasela podziękowali wójtowi za wspieranie  klubu przez minione lata, życzyli pomyślności  jak również polecali się pamięci w każdym wymiarze w przyszłości.
Autor zdjęć Marek Kawęcki.
Skopiowanie, przerobienie, dalsze rozpowszechnienie fotografii  bez zgody autora stanowiło będzie naruszenie praw autorskich.