W sobotę inauguracyjny mecz Rasela (wywiad)

W najbliższą sobotę inauguracja sezonu piłkarskiego- rundy jesiennej- IV ligi zachodniopomorskiej . Rasel Dygowo podejmuje na własnym boisku drużynę Gryfa z Kamienia Pomorskiego. Pod wodzą nowego trenera – Macieja Kiszkiela- drużyna rozpocznie zmagania na boisku o godzinie 17-tej. W dniu dzisiejszym odbył się przed sobotnim meczem ostatni trening. Przed zajęciami na boisku była okazja do zrobienia wspólnej fotografii zespołu i rozmowy z trenerem na ,którą zapraszam.Górny rząd od lewej:
Daniel Kukielewski-skarbnik,  Piotr Czapka, Marek Nięmierzycki, Krzysztof Gliński, Oskar Stępień, Maciej Kiszkiel- trener, Maksymilian Być, Marcin Murawski, Michał Świżek, Marcin Królik- kierownik
Rząd dolny od lewej:
Marcin Sikorski, Karol Grochowski, Damian Kemora, Piotr Suchwałko, Andrzej Wojciechowski- prezes, Adam Zejfer, Sławomir Kukielewski, Marcin Nowicki, Sebastian Kołodziejski, Szymon Popiołek
Brakuje na zdjęciu:
Sebastian Jadczyk, Marcin Jusiak, Mikołaj Duwe, Bartosz Marchewka, Jakub Świeżek, Marcin Becmer