WKS Rasel nie odpuszcza. Zwycięstwo w Goleniowie

Mamy piąte zwycięstwo z rzędu WKS Rasel Dygowo. Mecz w Goleniowie z Iną zakończony wynikiem 0-1 ,dał zespołowi skok na siódme miejsce w tabeli. Tak krótko relacjonuje mecz prezes klubu Andrzej Wojciechowski. Bardzo ciężki mecz, drużyna gospodarzy rozegrała świetny mecz, my ustawiliśmy się super taktycznie, czekając gospodarze się otworzą i będą kontry. W 75 minucie super kontra Duwe dostaje piłkę za obronę odgrywa do Wiśniewskiego a ten strzałem po ziemi pokonuje bramkarza. W 84 minucie kolejna kontra i Czapka wychodzi sam na sam z bramkarzem, strzela jednak obok słupka - szkoda tej akcji, ale najważniejsze że zwyciężamy. Zapraszamy w Wielką Sobotę na derby z Astrą Ustronie Morskie o godzinie 13.00. Rasel w Goleniowie wystąpił w składzie: Waśków, Suchwałko, Ejzygmann, Murawski, Lampa, Zejfer, Stępień(60 Kołodziejski), Wiśniewski (82 Kukielewski), Czapka (89 Chomicz), Duwe, Wojciechowski (90 Niemierzycki).