WKS Rasel Dygowo - 3 punkty za mecz i bez sankcji WD ZZPN

Kolejny emocjonujący mecz na stadionie przy Kolejowej w Dygowie mogli dziś oglądać kibice Rasela, który podejmował Leśnika Manowo.  Już w dziewiątej minucie meczu Dygowianie obieli prowadzenie po strzale Sebastiana Gintera. W trzydziestej minucie po faulu na Mikołaju Duwe sędzia ukarał czerwona kartką  zawodnika gości. Niestety dla zawodnika Rasela to starcie zakończyło się wizytą w szpitalu i szwami tuż nad łukiem brwiowym. W bramce zabrakło Pawła Waśków ,który za cztery żółte kartki musiał pauzować mecz. Jego miejsce „z marszu” w bramce zajął kierownik drużyny- Marcin Królik, który wielokrotnie otrzymywał z trybuny brawa za udane interwencje.Do końca meczu drużyna z Dygowa dominowała na boisku ,a dwie sytuacje podbramkowe były o włos od podwyższenia wyniku. Wynik końcowy 1-0 dla Rasela. Zwycięstwo zasłużone. Wracając do emocji ,tych niesportowych z ubiegłego tygodnia warto zaznaczyć ,że Wydział Dyscypliny ZZPN w Szczecinie ,na posiedzeniu 19 kwietnia , za zajścia na stadionie w Dygowie z ubiegłego tygodnia ,nałożył na klub Sokół Karlino karę finansową w wysokości 500 złotych. Kolejny mecz Już w środę 25 kwietnia.  Rasel rozegra mecz w Dygowie  o Puchar Polski ZZPN z Kotwicą Kołobrzeg. Przed nami kolejne emocje , zapraszamy na mecz! Autor zdjęć Marek Kawęcki

Drukuj