3-1 dla Rasela Dygowo w Stargardzie

Wczoraj Rasel Dygowo zaliczył znaczącą wygraną w Stargardzie. Relacjonuje prezes klubu Andrzej Wojciechowski. Do 5. kolejek przedłużyła drużyna RASELA  pasmo meczy bez porażki. Na ciężkim terenie w Stargardzie z Kluczevią nasz zespół odniósł zwycięstwo 3-1. Bramki zdobyli: Patryk Sobiegraj, Sebastian Ginter, Mikołaj Duwe. Wiosną nasz zespół jest 2. drużyną ligi za Bałtykiem Koszalin. Zespół mierzy wysoko. Na koniec sezonu w tabeli, ma bardzo dobry układ meczy w tabeli, strata do 6 drużyny już tylko 4 punkty. Szykuje się kolejna super wiosna. Skład: Waśków, Sobiegraj, Ejzygmann, Zhdanow, Lampa, Zejfer, Ginter, Duwe(70 Kołodziejski), Wiśniewski (75 Suchwałko), Wojciechowski, Niemierzycki (46 Kukielewski). Kolejny mecz w Dygowie: środa 30 maja , godzina 18.00, przeciwnik Osadnik Myślibórz.
Foto: archiwum GminaDygowo.pl