Dobry mecz Rasela. Dużo bramek na Kolejowej

WKS Rasel Dygowo zdecydowanie pokonał na własnym boisku Hutnika Szczecin 5-2 (2-1). Mecz co prawda zaczął się niekorzystnie dla Dygowian ,bo już w 8 minucie Szczecinianie objęli prowadzenie, ale w 21 minucie Dawid Ejzygmann (6) doprowadził do wyrównania, następnie 42 minucie  , tu uwaga, bramkarz Paweł Waśków (33) dał prowadzenie Raselowi  po celnym strzale z rzutu karnego. Po przewie w 51 minucie debiutant Leszek Pazdur (15) podwyższył wynik na 3-1,a chwilę po tym w 55 minucie Norbert Kornaga (9) na 4-1. W 80 minucie sędzia podyktował rzut karny dla Hutnika ,który pewnie wykorzystał strzelający. Od tego momentu zapanował w drużynie Rasela chaos w rozgrywaniu piłki , ale przerwała to już w 86 minucie bramka Kacpra Śmielewskiego, która okazała się ostatnią w meczu. Zasłużone zwycięstwo Rasela! Za tydzień mecz w Połczynie Zdroju z Pogonią.
Rasel wystąpił w składzie: Paweł Waśków, Paweł Sobiegraj (70 min. Szymon Chać), Dawid Biergiel , Piotr Suchwałko ,Dawid Ejzygmann, Mikołaj Duwe (70 min. Kacper Śmielewski), Norbert Kornaga, Michał Michurski, Łukasz Wiśniewski (46 min. Leszek Pazdur), Sebastian Kołodziejski (60 min. Andrzej Wojciechowski) , Mateusz Bień.
Autor zdjęć Marek Kawęcki

Drukuj