Pomagamy zawodnikowi Rasela Dygowo

Pomagamy zawodnikowi Rasela Dygowo

Klub sportowy Rasel Dygowo włączył się w akcję pomocową dla zawodnika  Marcina Becmera, który boryka się z poważną kontuzją więzadła przedniego krzyżowego i łąkotki przyśrodkowej i pobocznej. Niezbędna jest operacja , której koszt to 16 000 złotych.

W związku z tym w najbliższą niedzielę 16 maja odbędzie się turniej najmłodszych piłkarzy oraz kiermasz słodkich wypieków. Prezes klubu –Andrzej Wojciechowski w zaproszeniu na to wydarzenie podkreśli: Jest to szczytny cel ,pomoc dla tego chłopaka. Zostawił zdrowie na naszym boisku, dla naszego klubu.

Trwa również zbiórka środków finansowych na portalu Zrzutka. pl.

Zapraszamy na stadion w Dygowie w niedzielę oraz do udziału w zbiórce w internecie! Szczegóły w materiale poniżej.


Drukuj