Remis na czterdziestkę

Dziś Rasel podejmował lidera tabeli MKP Szczecinek. Mecz zakończył się remisem 2-1 , do przerwy 1-1. Bramki dla Dygowian strzelił z karnego Andrzej Wojciechowski ( 16 min) i Adam Zejfer ( 67 min).Po tym meczu liderem tabeli pozostaje MKP , a Rasel zajmuje 3 miejsce. Po zakończonym meczu była okazja do świętowania jubileuszu 40-tych urodzin prezesa i kapitana WKS Rasel Andrzeja Wojciechowskiego. Piękny tort z wizerunkiem piłki oraz życzenia były uświetnieniem tej okazji , a do tego wynik meczu też zadawalający. Obecny w szatni wójt Marek Zawadzki przygotował oryginalny upominek w postaci zdjęcia z dedykacją na którym jest Jubilat wraz z drużyną. Zdjęcie zrobione było w 1986 roku i jest na nim również -wtedy nauczycielem- Marek Zawadzki. Za tydzień Rasel gra na wyjeździe w Goleniowie z Iną.