Ogłoszenia duszpasterskie 17.07.2016 r.

1 .W liturgii tygodnia:
środa wsp. bł. Czesława, prez.,
piątek wsp.św. Marii Magdaleny,
sobota święto św. Brygidy, patronki Europy.
2 . Intencje mszalne. Są jeszcze wolne intencje w dni powszednie listopada i grudnia 2016.
3 . Składam staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary złożone na tacę. Zgodnie z rozporządzeniem Kurii 50 % tacy z dzisiejszej niedzieli, odsyłane jest do Kurii w Koszalinie.
4 .Polecam prasę katolicką „G N” .
5 . Spotkania w tym tygodniu :
6. Informuję, że tekst ogłoszeń oraz inne informacje związane z naszą parafia można znaleźć na stronie internetowej: gminadygowo.pl
7. Msze św. w dni powszednie lipca i sierpnia są sprawowane o godz. 08.30. Z uwagi na zaplanowane prace w kościele parafialnym, w lipcu msze , w dni powszednie będą odprawiane w salce na probostwie. Msze św. niedzielne będą odprawiane w kościele. W tym tygodniu już od wtorku Msze św. będą odprawiane w salce .
8. Proszę Parafian o użyczenie zdjęć związanych z życiem parafialnym na przestrzeni lat i z naszym kościołem w Dygowie. Planowane jest przygotowanie prezentacji w związku z obchodami jubileuszu naszej parafii.
9. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę udanego tygodnia. Jubilatom i solenizantom składam serdeczne życzenia. Rodziców wraz z małymi Jubilatami urodzonymi w lipcu zapraszam na Mszę św. w ostatnią niedzielę miesiąca. Foldery są wyłożone przy wyjściu z kościoła.
10. W dniach 16 26.08. wyrusza z Koszalina XVI Pielgrzymka Miłosierdzia do Myśliborza. Wszelkie informacje są umieszczone na plakacie umieszczonym w gablocie.
11. Zapowiedzi przedślubne: Łukasz Jachowicz, kawaler, zam. w Stojkowie i Paulina Bączkowska, panna, zam. w Rusowie, zap. II.
12 . Od 20 lipca audycje w telewizji związane ze ŚDM. Informacje są umiesczone w gablocie