Informacje dla pielgrzymów na Jasną Górę

Zachęcam gorąco wszystkich, aby wspólnie wyruszyć w pielgrzymce do tronu Jasnogórskiej Pani. Ostatnie Spotkanie informacyjne przed pielgrzymkowe będzie miało miejsce 28.07 w czwartek o godzinie 18.40 w Parafii Narodzenia NMP w Białogardzie (Duży Kościół).
Jeszcze jedna ważna informacja 1.08 rano do Skrzatusza będzie jechał autobus, dla pielgrzymów który wyruszy z Kołobrzegu, przez Gościno, Karlino i Białogard. Chętnych na ten transport proszę o zapisy. koszt około 30 zł. Numer kontaktowy do przewodnika grupy: ks. Tomasz Zabielski 505 326 472. Tych którzy z różnych względów nie mogą wyruszyć na pielgrzymi szlak zachęcamy do Duchowego Pielgrzymowania w ramach tzw. Grupy Złotej warunki uczestnictwa dla zainteresowanych poniżej.
Zasady Złotej Grupy są następujące:
- zapisują się do niej osoby, które zobowiązują się do codziennej modlitwy za pielgrzymów od 1 do 13 sierpnia;
- przy zapisie osoby te mogą zostawić kartkę z intencjami, które będą odczytywane na pielgrzymim szlaku
- przy zapisie osoby te mogą złożyć dobrowolną ofiarę na pielgrzymów
- każda osoba ze Złotej Grupy otrzymuje broszurę i plakietkę