Ogłoszenia duszpasterskie 24.07.2016 r.

1.W liturgii tygodnia:
- dzisiaj - błogosławieństwo dla kierowców i poświęcenie pojazdów. Ofiary przy te j okazji złożone są przeznaczone na zakup pojazdów dla misjonarzy.
- poniedziałek - święto św. Jakuba Ap.,
- wtorek - wsp. św. Joachima i Anny, Rodziców NMP,
- piątek - wsp. św. Marty,
2. Intencje mszalne. Są jeszcze wolne intencje grudnia 2016.
3. Składam staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary złożone na tacę. Dziękuję ofiarodawcom za ofiarę w wysokości 200 zł. z przeznaczeniem na malowanie kościoła.
4.Polecam prasę katolicką „G N” .
5.Spotkania w tym tygodniu:
6. Informuję, że tekst ogłoszeń oraz inne informacje związane z naszą parafia można znaleźć na stronie internetowej: gminadygowo.pl
7. Msze św. w dni powszednie lipca i sierpnia są sprawowane o godz. 08.30. Z uwagi na zaplanowane prace w kościele parafialnym, w lipcu msze , w dni powszednie będą odprawiane w salce na probostwie. Msze św. niedzielne będą odprawiane w kościele.
8. W przyszłą niedzielę Caritas Parafialna kwestuje po Mszy św. na rzecz potrzebującym pomocy medycznej.
9.Wszystkim Parafianom i Gościom życzę udanego tygodnia. Jubilatom i solenizantom składam serdeczne życzenia. Rodziców wraz z małymi Jubilatami urodzonymi w lipcu zapraszam na Mszę św. w ostatnią niedzielę miesiąca.
10. W dniach 16 - 26 .08. wyrusza z Koszalina XVI Pielgrzymka Miłosierdzia do Myśliborza. Wszelkie informacje są umieszczone na plakacie umieszczonym w gablocie.
11. Zapowiedzi przedślubne: Stanisław Trzeszczkowski, kawaler, zam., w Grąbnicy i Magdalena Wąsowska, panna, zam., w Dygowie. Patryk Stępień, kawaler, zam., w Gąskowie i Magdalena Dziudzia, panna, zam., w Gąskowie, zap. I.
12. Do wieczności w minionym tygodniu odeszła śp. Bożena Wódkowska, l.55 z Dygowa. RiP