Ogłoszenia duszpasterskie 31.07.2016 r.

1.W liturgii tygodnia:
- poniedziałek - wsp. św. Alfonsa Marii Liguoriego, bp. W tym dniu wyrusza diecezjalna pielgrzymka ze Skrzatusza na Jasną Górę,
- czwartek- wsp. św. Jana Marii Vianneya, jest to I Czwartek miesiąca,
- piątek - jest to I Piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi o godz. 8.00 w salce na probostwie.Msza św. wynagradzająca NSPJ o godz. 8.30. Wyjątkowo w tym miesiącu zostaje odwołana wizyta duszpasterska u chorych,
- sobota - Święto Przemienienia Pańskiego.
2. Intencje mszalne. Są jeszcze wolne intencje grudnia 2016.
3. Składam staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary złożone na tacę. Dziękuję firmie p. Wojciecha Bąka z Gąskowa za wykoszenie trawy wokół kościoła parafialnego.
4.Polecam prasę katolicką „G N” .
5.Spotkania w tym tygodniu:
6. Informuję, że tekst ogłoszeń oraz inne informacje związane z naszą parafia można znaleźć na stronie internetowej: gminadygowo.pl
7. Msze św. w dni powszednie lipca i sierpnia są sprawowane o godz. 08.30. Z uwagi na prowadzone prace w kościele parafialnym, w sierpniu msze w dni powszednie, będą odprawiane w salce na probostwie. Msze św. niedzielne będą odprawiane w kościele.
8. Dzisiaj Caritas Parafialna kwestuje po Mszy św. na rzecz potrzebującym pomocy medycznej.
9.Wszystkim Parafianom i Gościom życzę udanego tygodnia. Jubilatom i solenizantom składam serdeczne życzenia. Rodziców wraz z małymi Jubilatami urodzonymi w sierpniu zapraszam na
Mszę św. w ostatnią niedzielę miesiąca.
10. W dniach 16 - 26 .08. wyrusza z Koszalina XVI Pielgrzymka Miłosierdzia do Myśliborza. Wszelkie informacje są umieszczone na plakacie umieszczonym w gablocie.
11. W najbliższą środę Biuro Parafialne będzie nieczynne.
12. Zainteresowanych wycieczką do Lwowa, Krzemieńca, Zbaraża, Chocimia i innych miejsc odsyłam do plakatu umieszczonego w gablocie. Parafia pw. Miłosierdzia Bożego w Kołobrzegu organizuje w dniach od 05.09 do 11.09. wyjazd autokarowy. Chętni proszę, aby zgłaszali się do tej parafii.
13. Zapowiedzi przedślubne: Stanisław Trzeszczkowski, kawaler, zam., w Grąbnicy i Magdalena Wąsowska, panna, zam., w Dygowie. Patryk Stępień, kawaler, zam., w Gąskowie i Magdalena Dziudzia, panna, zam., w Gąskowie, zap. II.
14. Do wieczności w minionym tygodniu odeszła śp. Regina Kiljanek z Pustar, l.90. RiP