Ogłoszenia duszpasterskie 07.08.2016 r.

1.W liturgii tygodnia:
- poniedziałek - wsp. św. Dominika, prez.,
- wtorek - święto św. Teresy Benedykty (Edyty Stein), Patronki Europy,
- środa - święto św. Wawrzyńca,
- czwartek- wsp. św. Klary,
2. Intencje mszalne. Są wolne intencje w grudniu 2016.
3. Składam staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary złożone na tacę. Została zamontowana ozdobna krata we wejściu do kościoła parafialnego. W przyszłą niedzielę przypada II niedziela w miesiącu.
4.Polecam prasę katolicką „G N” .
5.Spotkania w tym tygodniu: dzisiaj po sumie ze wspólnotą Ż. R. .
6. Informuję, że tekst ogłoszeń oraz inne informacje związane z naszą parafia można znaleźć na stronie internetowej: gminadygowo.pl
7. Msze św. w dni powszednie sierpnia są sprawowane o godz. 08.30. Z uwagi na prowadzone prace w kościele parafialnym, w sierpniu msze odprawiane są w salce na probostwie. Msze św. niedzielne będą odprawiane w kościele.
8.Wszystkim Parafianom i Gościom życzę udanego tygodnia. Jubilatom i solenizantom składam serdeczne życzenia. Rodziców wraz z małymi Jubilatami urodzonymi w sierpniu zapraszam na Mszę św. w ostatnią niedzielę miesiąca.
9. Zainteresowanych wycieczką do Lwowa, Krzemieńca, Zbaraża, Chocimia i innych miejsc odsyłam do plakatu umieszczonego w gablocie. Parafia pw. Miłosierdzia Bożego w Kołobrzegu organizuje w dniach od 05.09 do 11.09. wyjazd autokarowy. Chętni proszę, aby zgłaszali się do tej parafii.