Ogłoszenia duszpasterskie 21.08.2016 r.

1.W liturgii tygodnia:
- poniedziałek - wsp. NMP Królowej,
- środa - święto św. Bartłomieja Ap.,
- czwartek - adoracja N.S. w intencji powołań kapłańskich o godz. 8.00,
- piątek - uroczystość NMP Częstochowskiej, w tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych,
2. Intencje mszalne. Są wolne intencje w grudniu 2016.
3. Składam staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary złożone na tacę . Dziękuję Druhom i Druhnom z OSP Dygowo za pomoc w przygotowaniu świątyni do niedzielnej liturgii.
4.Polecam prasę katolicką „G N” .
5.Spotkania w tym tygodniu: w sobotę nauka dla rodziców i chrzestnych o godz. 18.00, o godz.19.00 nauka dla narzeczonych w salce na probostwie.
6. Informuję, że tekst ogłoszeń oraz inne informacje związane z naszą parafia można znaleźć na stronie internetowej: gminadygowo.pl
7. Msze św. w dni powszednie sierpnia są sprawowane o godz. 08.30. Od poniedziałku Msze św są już odprawiane w kościele parafialnym.
8. Zbliżają się obchody uroczystości jubileuszowych naszej parafii. Będą one poprzedzone trzydniowymi dniami skupienia. Poprowadzi je o. Janusz Jędryszek OFM, pustelnik z Góry
Polanowskiej. Rozpoczniemy je 1 września Mszą św.z udziałem dzieci i młodzieży, o godz.
8.00. W piątek będą spotkania z dziećmi i młodzieżą jak w czasie rekolekcji. Dla pozostałych wiernych w czwartek, piątek, sobotę ,Msza św. z nauką o godz. 18.00 w kościele parafialnym. Serdecznie zapraszam. Spowiedź sakramentalna w sobotę 3 .09. od godz. 17.00. Proszę już dziś
o upieczenie ciasta na niedzielę 4 września.
9.W przyszłą niedzielę PZC kwestuje na rzecz pomocy medycznej potrzebującym.
10. Zapowiedzi przedślubne: Adrian Olszak, kaw. zam. w Pustarach i Edyta Kaleja, panna, zm. w Karlinie, zap. I.
11.Wszystkim Parafianom i Gościom życzę udanego tygodnia. Jubilatom i solenizantom składam serdeczne życzenia. Rodziców wraz z małymi Jubilatami urodzonymi w sierpniu zapraszam na Mszę św. w ostatnią niedzielę miesiąca.
12. Do wieczności odszedł śp. Jan Niegowski z Gąskowa. Pogrzeb we wtorek o godz. 13.00 w kościele parafialnym. Następnie eksporta do Karlina na cmentarz. RiP.