Ogłoszenia duszpasterskie 04.09.2016 r.

1. W liturgii tygodnia:
- niedziela - parafia nasza obchodzi Jubileusz 65- lecia jej erygowania. Uroczysta suma dziękczynna zostanie odprawiona przez delegata Bpa Ordynariusza, ks. infułata Dariusza Jastrzębia, po Mszy św. posadzenie pamiątkowego drzewa, następnie wszyscy uczestnicy są zaproszeni na obiad. Dziękuję o. Januszowi za poprowadzenie rekolekcji przed tą uroczystością. Zapraszam w imieniu Komitetu i swoim własnym. Pamiątką z tego jubileuszu będzie też okolicznościowa moneta, która będzie do nabycia na placu Wolności.
- czwartek - Święto Narodzenia NMP, o godz. 17.30 nabożeństwo maryjne, na które szczególnie zapraszam wszystkich, którzy w tym roku przystąpili do szkaplerza NMP. Modlić będziemy się też w intencji powołań kapłańskich. W trakcie Mszy św. o godz. 18.00 poświęcenie ziarna do siewu.
- sobota - Msza św. dożynkowa o godz. 12.30 w kościele parafialnym, a następnie przejście na stadion.
2. Intencje mszalne. Są wolne intencje w grudniu 2016.
3. Składam staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary złożone na tacę. W przyszłą niedzielę przypada II niedziela miesiąca.
4. Polecam prasę katolicką „G N” .
5. Spotkania w tym tygodniu: w piątek o godz. 17.00 zbiórka dla ministrantów i kandydatów, o godz. 18.30 nauka przed chrztem św. dla rodziców i chrzestnych. W przyszłą niedzielę poświęcenie tornistrów najmłodszym uczniom szkoły podstawowej w Czerninie o godz. 9.30 w Dygowie o godz. 12.30.
6. Informuję, że tekst ogłoszeń oraz inne informacje związane z naszą parafia można znaleźć na stronie internetowej: gminadygowo.pl Na naszej stronie prezentacja multimedialna związana z 65-leciem naszej parafii w oparciu o zdjęcia użyczone przez parafian.
7. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę udanego tygodnia. Jubilatom i solenizantom składam serdeczne życzenia. Rodziców wraz z małymi Jubilatami urodzonymi w wrześniu zapraszam na Mszę św. w ostatnią niedzielę miesiąca.