Ogłoszenia duszpasterskie 11.09.2016 r.

- wtorek - wsp. św. Jana Chryzostoma,
- środa - święto Podwyższenia Krzyża Świętego,
- czwartek - adoracja NS. o godz. 17.30 w intencji uproszenia powołań kapłańskich. Wsp. NMP Matki Bożej Bolesnej,
- piątek - wsp. św. Korneliusza i Cypriana,
- sobota- Diecezjalny Dzień Młodych w Skrzatusz. Młodzież chętną, aby udać się na to spotkanie proszę o kontakt z p. Jolą naszą katechetką.
- niedziela - Odpust w Skrzatuszu. W tym dniu odbywa się Diecezjalna Pielgrzymka do Matki Bożej Bolesnej w Skrzatuszu. Chętnych do wzięcia udziału proszę do środy zgłaszać się do ks. Adama.
2. Intencje mszalne. Są wolne intencje w grudniu 2016.
3. Składam staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary złożone na tacę w II niedzielę miesiąca. Taca w przyszłą niedzielę przeznaczona jest na sanktuarium w Skrzatuszu.
4.Polecam prasę katolicką „G N” .
5.Spotkania w tym tygodniu: w piątek o godz. 17.00 zbiórka dla ministrantów i kandydatów. W przyszłą niedzielę spotkanie z dziećmi i rodzicami z klas III SP.
6. Informuję, że tekst ogłoszeń oraz inne informacje związane z naszą parafia można znaleźć na stronie internetowej: gminadygowo.pl Na naszej stronie prezentacja multimedialna związana z 65-leciem naszej parafii w oparciu o zdjęcia użyczone przez parafian.
7.Wszystkim Parafianom i Gościom życzę udanego tygodnia. Jubilatom i solenizantom składam serdeczne życzenia. Rodziców wraz z małymi Jubilatami urodzonymi w wrześniu zapraszam na Mszę św. w ostatnią niedzielę miesiąca.