Ogłoszenia duszpasterskie 18.09.2016 r.

1.W liturgii tygodnia:
- dzisiaj w Skrzatuszu odpust ku czci NMP, Matki Bolesnej,
- wtorek - wsp. św. Andrzeja Kim
- środa - święto św. Mateusza Apostoła,
- czwartek - adoracja NS. o godz. 17.30 w intencji uproszenia powołań kapłańskich.
- piątek - wsp. św. o. Pio,
2. Intencje mszalne. Są wolne intencje w grudniu 2016.
3. Składam staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary złożone na tacę . Taca z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na sanktuarium w Skrzatuszu. W zakrystii można nabyć kalendarze diecezjalne w kwocie 8 zł., z których dochód jest przeznaczony na rzecz sanktuarium skrzatuskiego. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na rzecz poszkodowanych w trzęsieniu ziemi we Włoszech.
4.Polecam prasę katolicką „G N” .
5.Spotkania w tym tygodniu: dzisiaj po sumie spotkanie z rodzicami klas III SP, we wtorek o godz. 18.30 spotyka się PZC ,w piątek o godz. 17.00 zbiórka dla ministrantów i kandydatów. Nauka dla narzeczonych o godz. 18.30.
6. Informuję, że tekst ogłoszeń oraz inne informacje związane z naszą parafia można znaleźć na stronie internetowej: gminadygowo.pl Na naszej stronie prezentacja multimedialna związana z 65-leciem naszej parafii w oparciu o zdjęcia użyczone przez parafian.
7. Rodzice dzieci z klas II SP, którzy chcą przygotować dzieci do przystąpienia do sakramentu spowiedzi i komunii św. mogą zgłaszać się w zakrystii do końca miesiąca. Młodzież, z klas ponadgimnazjalnych, która w przyszłym roku pragnie przyjąć sakrament bierzmowania, może
do końca miesiąca zgłaszać się w zakrystii.
8.Wszystkim Parafianom i Gościom życzę udanego tygodnia. Jubilatom i solenizantom składam serdeczne życzenia. Rodziców wraz z małymi Jubilatami urodzonymi w wrześniu zapraszam na Mszę św. w ostatnią niedzielę miesiąca.